Gold partner
13
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
5979
Останній візит на сайт
вчора
Недвижимость в Одессе. Продажа и покупка квартир, домов и участков.
Индивидуальный подход к каждому клиенту.
"У каждого должен быть свой дом!".

Продаж квартир (8)

  • Тв Дом-Лідер
    30 000 $
    714 $/м²

    Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 69

    ПРЕМІУМ єВідновлення Котовского селище
    1 кімната
    42 / 19 / 8 м²
    поверх 1 з 16
    вчора
    Продається 1-кімнатна квартира, вул. Ген. Бочарова / ТЦ «Атріум». Проєкт «сотовий». Перший поверх/16. Вікна у двір. Площа квартири – 42 м². Дві лоджії. Роздільний санвузол. Замінено труби та батареї. Новий бойлер. Електроплита. Центральне опалення. Квартира під капітальний ремонт. Гарне розташування будинку! Все поруч! Держпрограми, постанови, «є-Відновлення».
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    48 000 $
    762 $/м²

    Євгена Танцюри вул., 58

    ПРЕМІУМ єВідновлення Черемушки
    4 кімнати
    63 / 45 / 7 м²
    поверх 5 з 5
    вчора
    Продається 4-кімнатна квартира, вул. Генерала Петрова / Радісна. Проєкт «хрущовка». Загальна площа – 63 м². Кухня збільшена, вітальня з каміном, робочий кабінет, дві роздільні спальні. Засклений балкон. Роздільний санвузол. Центральне опалення. Газ. У квартирі частково залишаються меблі. Утеплення всередині та по фасаду. Тамбур на три квартири. Чиста парадна. Новий дах. Тихий двір. Поруч дві школи, дитячий садок, супермаркети, зупинка транспорту. Держпрограми, постанови, "єВідновлення".
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    21 000 $
    833 $/м²

    Болгарська вул., 11/13

    ПРЕМІУМ Молдаванка
    1 кімната
    25 / 15 / 4 м²
    поверх 3 з 3
    вчора
    Продається 1-кімнатна квартира, вул. Болгарська / М'ясоєдовська. Міцний будинок із черепашнику. 3 поверх / 3-поверхового будинку. Загальна площа квартири – 25,2 м². Кімната з альковом. Роздільний санвузол. Балкон. Газ. Центральне опалення. Інтернет. Закрита територія на кодовому замку. Чисте, велике подвір'я. Є місце для авто. Гарне розташування будинку! Ціна – 21 000 у.о. Без торгу.
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    65 000 $
    823 $/м²

    Євгена Танцюри вул., 49

    ПРЕМІУМ єВідновлення Черемушки
    4 кімнати
    79 / 50 / 11 м²
    поверх 5 з 9
    вчора
    Продається 4-кімнатна квартира, вул. Ген. Петрова / «Сільпо». Цегляний будинок. Спецпроєкт. Чудовий 5-й поверх! Роздільні чотири кімнати. Два балкони. Квартира утеплена по фасаду. Центральне опалення. Газ. Інтернет. Сигналізація. У квартирі залишаються меблі та техніка. Держпрограми. Ціна – 65 000 у.о. Без торгу!
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    40 000 $
    526 $/м²

    Дача Ковалевського вул., 101А

    ПРЕМІУМ єВідновлення Дача Ковалевського
    2 кімнати
    76 / 35 / 28 м²
    поверх 4 з 4
    вчора
    Продається 2-кімнатна квартира з видом на море / вул. Дача Ковалевського, 101-А. * Лінія великих котеджів * Загальна площа – 76 м² * Високі стелі * Зручне планування: кухня-студія (28 м²) + дві окремі спальні (17 м² + 16 м²). Ванна кімната – 6,5 м². Велика лоджія – 4 м². * Стан від будівельників. Зроблено розведення сантехнічних труб, встановлено радіатори. Квартиру утеплено по фасаду. * Облаштована територія, що охороняється * Дитячий та спортивний майданчики, місця для відпочинку та барбекю. * 10 хвилин пішки до парку та піщаних пляжів. Ціна – 40 000 у. о. Без торгу. Держпрограми, постанови, «єВідновлення».
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    41 500 $
    954 $/м²

    Пішонівська вул., (Будинок)

    ПРЕМІУМ єВідновлення Молдаванка ЖК Акварель-3
    1 кімната
    44 / 20 / 12 м²
    поверх 4 з 14
    2024 рік побудови
    вчора
    Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Акварель-3» / вул. Пішонівська. Новий житловий комплекс поруч із центром міста! Будинок зданий! Підземний паркінг. Загальна площа квартири – 43,5 м². 4 поверх / 14. Південно-західна сторона. Панорамне скління. Вільне планування. Стан від будівельників. Введення всіх комунікацій. Встановлено батареї. Ціна – 41 500 у.о.
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    76 000 $
    1 772 $/м²

    Краснова вул., 1-Б

    1 кімната
    43 / 16 / 18 м²
    поверх 10 з 24
    2024 рік побудови
    вчора
    Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «68-ма Перлина» / вул. Краснова. Будинок зданий. 10 поверх. Вид у двір та на іподром. Загальна площа квартири – 42,9 м². Лоджія. Виконано сучасний ремонт. Вбудована кухня та техніка. Обладнаний санвузол. Вбудовані шафи. Кондиціонер. Закрита територія комплексу, що охороняється. Підземний паркінг. Обладнане бомбосховище. Спортивний та дитячий майданчики. На території комплексу є все необхідне для комфортного життя. Ціна – 76 000 у.о.
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    66 000 $
    1 015 $/м²

    Князя Ярослава Мудрого просп., 22

    ПРЕМІУМ єВідновлення Таїрова
    3 кімнати
    65 / 38 / 10 м²
    поверх 8 з 9
    1975 рік побудови
    вчора
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.